KL Regnskap Selbu/Tydal

Org.nr. NO 976 228 383 MVA
Nestansringen 2, 7580 Selbu

Tydalsvegen 88, 7590 Tydal

Tlf: 73 81 80 90
selbu@kl.no

KL Regnskap Selbu AS har kontorer i Selbu Sparebankbygg i Selbu og i Servicebygget i Tydal.

Vi er 13 engasjerte medarbeidere, herav 6 autoriserte regnskapsførere, som har erfaring innen de fleste bransjer. Foruten effektiv regnskapsføring kan vi også tilby rådgivning innen lønn/HR, styrearbeid, valg av selskapsform, firmaregistrering, budsjettering og økonomistyring. Vi kan også påta oss økonomibistand i korte eller lengre perioder i bedriften din ved behov.



Ansatte



Berit Johannessen

Daglig leder/ Rådgiver

berit.johannessen@kl.no
Mobil: 959 27 260


Jan Arne Renå

Regnskapskonsulent/ Rådgiver landbruk

janarne.rena@kl.no
Mobil: 909 38 138


Tove Uglem

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

tove.uglem@kl.no
Dir.tlf: 413 43 477
Mobil: 958 47 302


Ingunn Kjøsnes

Regnskaps- / Lønnsmedarbeider

ingunn.kjosnes@kl.no
Dir.tlf: 73 81 80 90
Mobil: 957 44 297


Eli Kjersti Overvik

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

elikjersti.overvik@kl.no
Mobil: 926 43 144


Tor Olav Mosleth

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

tor-olav.mosleth@kl.no
Mobil: 950 73 959


Marit Anita Warmdal

Regnskapsmedarbeider

marit.warmdal@kl.no
Mobil: 481 07 294


Monica Hegge

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

monica.hegge@kl.no
Mobil: 970 87 170


Maiken Moen

Regnskapskonsulent/ Rådgiver

maiken.moen@kl.no
Mobil: 920 51 978


Lidia Sala

Regnskapsmedarbeider

lidia.sala@kl.no
Mobil: 925 59 547


Jan Kåre Hegge

Regnskapsmedarbeider landbruk

jankare.hegge@kl.no
Mobil: 901 94 974


Nina Lunden

Kontormedarbeider

nina.lunden@kl.no
Mobil: 902 10 579


John H. Evjen

Regnskapsmedarbeider

john.evjen@kl.no
Mobil: 902 01 125